Pojedynki · Agriturismi · Agroturystyki akceptujące zwierzęta w Maremmie
Top 30: Agriturismos avec animaux acceptés en Maremme
51 ocenionych miejsc spełnia to kryterium, średnia ocena 7,0. Pierwsze 30 to 6,9–8,0, dla 68 za 330 € / noc. Na czele: Bio Agriturismo Corte degli Ulivi (8,0), Agriturismo Monte Argentario (7,8) et Agriturismo Podere l'Aione (7,8).
Ranking
Top 30: Agriturismos avec animaux acceptés en Maremme
Posortowane według oceny redakcji. Poniższe pojedynki zestawiają najlepsze miejsca.
| # | Adres | Ocena | Autentyczność25 % | Komfort20 % | Stosunek jakości do ceny20 % | Stół15 % | Opinie podróżnych20 % | Podróżnicy | Cena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8,0 | 8,4 | 8,1 | 7,2 | 6,7 | 9,2 | 9,4 · 167 | od 129 € / noc | |
| 2 | 7,8 | 8,4 | 7,2 | 7,3 | 8,6 | 7,4 | 9,2 · 39 | od 174 € / noc | |
| 3 | 7,8 | 8,7 | 7,8 | 7,6 | 7,9 | 7,0 | 9,8 · 13 | od 145 € / noc | |
| 4 | 7,7 | 8,7 | 8,4 | 6,9 | 7,6 | 6,6 | 10,0 · 8 | od 107 € / noc | |
| 5 | 7,7 | 8,3 | 7,2 | 7,2 | 7,8 | 8,0 | 9,2 · 60 | od 216 € / noc | |
| 6 | 7,7 | 7,9 | 7,2 | 7,1 | 6,4 | 9,3 | 9,5 · 223 | od 228 € / noc | |
| 7 | 7,7 | 8,4 | 7,6 | 6,2 | 8,3 | 8,0 | 9,1 · 79 | — | |
| 8 | 7,6 | 8,7 | 7,6 | 7,3 | 7,8 | 6,6 | 9,2 · 14 | od 118 € / noc | |
| 9 | 7,6 | 8,1 | 7,2 | 7,1 | 8,2 | 7,4 | 9,5 · 23 | od 225 € / noc | |
| 10 | 7,5 | 8,2 | 7,4 | 8,3 | 6,8 | 6,3 | 9,8 · 7 | od 77 € / noc | |
| 11 | 7,5 | 7,8 | 8,1 | 7,4 | 7,7 | 6,6 | 9,6 · 9 | od 157 € / noc | |
| 12 | 7,4 | 8,1 | 7,6 | 8,2 | 7,1 | 5,9 | 10,0 · 4 | od 68 € / noc | |
| 13 | 7,4 | 8,1 | 6,9 | 6,1 | 6,3 | 9,2 | 9,5 · 103 | — | |
| 14 | 7,4 | 8,6 | 7,2 | 7,3 | 6,2 | 7,2 | 9,2 · 27 | od 160 € / noc | |
| 15 | 7,3 | 7,6 | 6,8 | 6,6 | 6,1 | 8,9 | 10,0 · 33 | od 330 € / noc | |
| 16 | 7,3 | 7,1 | 8,1 | 8,2 | 6,1 | 6,6 | 9,6 · 9 | od 94 € / noc | |
| 17 | 7,2 | 7,6 | 7,2 | 6,8 | 7,1 | 7,2 | 9,0 · 36 | od 151 € / noc | |
| 18 | 7,2 | 7,3 | 7,2 | 7,1 | 5,8 | 8,4 | 9,0 · 270 | od 216 € / noc | |
| 19 | 7,2 | 7,2 | 6,9 | 6,6 | 6,1 | 8,9 | 9,4 · 115 | od 275 € / noc | |
| 20 | 7,1 | 7,2 | 7,3 | 7,1 | 6,9 | 7,0 | 9,0 · 34 | od 200 € / noc | |
| 21 | 7,1 | 7,2 | 7,2 | 5,9 | 7,1 | 8,0 | 9,8 · 28 | — | |
| 22 | 7,0 | 7,2 | 7,1 | 6,4 | 6,9 | 7,4 | 9,1 · 41 | od 244 € / noc | |
| 23 | 7,0 | 8,3 | 6,4 | 6,2 | 6,1 | 7,2 | 8,7 · 100 | — | |
| 24 | 7,0 | 7,6 | 7,7 | 7,2 | 5,9 | 6,1 | 9,2 · 9 | od 116 € / noc | |
| 25 | 7,0 | 7,3 | 7,6 | 7,2 | 7,1 | 5,9 | 8,4 · 15 | od 106 € / noc | |
| 26 | 7,0 | 7,2 | 6,8 | 5,8 | 6,1 | 8,6 | 9,3 · 107 | od 248 € / noc | |
| 27 | 7,0 | 7,8 | 6,2 | 5,8 | 5,9 | 8,9 | 9,5 · 71 | — | |
| 28 | 6,9 | 7,4 | 6,6 | 6,8 | 6,2 | 7,4 | 9,7 · 21 | — | |
| 29 | 6,9 | 7,6 | 5,8 | 5,7 | 5,9 | 8,9 | 9,2 · 296 | od 230 € / noc | |
| 30 | 6,9 | 7,3 | 7,4 | 7,1 | 7,6 | 5,2 | 8,0 · 1 | od 100 € / noc |
Ukryta notka toskańska · miejsce w rodzinie „Agriturismi” · nasza metoda · Wszystkie agriturismi w hubie →
Pojedynki do przeczytania
Porównania, które się liczą: Agriturismos avec animaux acceptés en Maremme
Pary wybrane przez kod spośród najlepiej ocenianych; werdykt Tosco jest obliczany raz, na podstawie tych samych faktów.
vs
Bio Agroturystyka Corte degli Ulivi lub Agriturismo Podere l'Aione ?
N°1 kontra N°3 w rankingu: akceptują zwierzęta · 8,0 kontra 7,8
Tosco Bio Agriturismo Corte degli Ulivi jest najmocniejszy w Ocenie Toskańskiej Ukrytej (8,0 wobec 7,8) i w autentyczności, dzięki XIX-wiecznej kolonialnej willi, winnicom i ekologicznemu olejowi, za 129 € za noc wobec 145 € w Podere l'Aione. Wybierz go, jeśli chcesz dawne wnętrze i łagodniejszą cenę, ale licz się z 15 € więcej za śniadanie. Podere l'Aione wygrywa natomiast kuchnią (śniadanie szwedzki stół w cenie, domowe kolacje) i opiniami gości (9,8/10), więc to lepszy wybór na smakoszowski pobyt.
vs
Agriturismo Monte Argentario lub Agriturismo Podere l'Aione ?
Ta sama ocena, dwa różne adresy · 7,8 kontra 7,8
Tosco Na papierze oba wyniki Toscana Cachée są takie same (7,8), ale Agriturismo Monte Argentario wygrywa kuchnią i regionalnymi produktami (8,6), dzięki winnicy i restauracji w dawnym spichlerzu, idealne, jeśli chcesz jeść i pić na miejscu. Podere l'Aione z kolei przyciąga basenem, zabudowaniami gospodarstwa na 30 hektarach i oceną podróżnych 9,8 z 13 opinii, lepiej pasuje osobom, które chcą się kąpać i wypocząć w spokoju. Wybierz według potrzeb: kuchnia w pierwszym, basen w drugim, a przy tym Podere l'Aione kosztuje 145 € za noc, czyli mniej niż 174 € w Monte Argentario.
vs
Bio Agroturystyka Corte degli Ulivi lub Agriturismo Monte Argentario czy…?
Dwie pierwsze pozycje w rankingu: akceptują zwierzęta · 8,0 kontra 7,8
Tosco Pod względem ceny Corte degli Ulivi jest tańsze: 129 € za noc wobec 174 € w Agriturismo Monte Argentario, a do tego ma basen w sezonie, bezpłatne rowery i ocenę 8,0 wobec 7,8. Wybierz je, jeśli chcesz otoczenia odrestaurowanego kolonialnego dworu i basenu bez dużych wydatków. Jeśli chodzi o pełnowartościową restaurację, Agriturismo Monte Argentario zdecydowanie wygrywa dzięki restauracji w dawnym spichlerzu i kuchni maremmańskiej.
vs
Bio Agroturystyka Corte degli Ulivi lub Agriturismo Il Poderuccio ?
N°1 kontra N°4 w rankingu: akceptują zwierzęta · 8,0 kontra 7,7
Tosco Bio Agriturismo Corte degli Ulivi (ocena 8,0, 129 €/noc) spodoba się osobom, które chcą kolonialnego domu z XIX wieku po renowacji, z winnicami, basenem w sezonie i domowym winem, i które nie mają nic przeciwko dopłacie 15 € za śniadanie. Agriturismo Il Poderuccio (ocena 7,7, 107 €/noc) lepiej nadaje się dla tych, którzy szukają casale z 1619 roku, premium łóżek i restauracji na miejscu, przy nieco skromniejszym budżecie, ale trzeba też doliczyć 15 € za śniadanie i 50 € za zwierzę.
vs
Agriturismo Monte Argentario lub Agriturismo Il Poggiolo?
Ta sama ocena, dwa różne adresy · 7,8 kontra 7,7
Tosco Agriturismo Monte Argentario wybieram dla tych, którzy chcą prawdziwego terroir w niskiej cenie: 174 € za noc, wino, oliwa i warzywa z własnego ogrodu oraz ocena Toskanii Ukrytej 7,8 wobec 7,7 dla Il Poggiolo. Il Poggiolo, za 216 €, wyróżnia się basenem i widokiem 360°, idealny, jeśli budżet na to pozwala i chcesz dodatkowego komfortu. Uwaga, pokoje nie są opisane w żadnej z obu kart, więc sprawdź je przed rezerwacją.
vs
Agriturismo Podere l'Aione lub Agriturismo Il Poderuccio ?
Ta sama ocena, dwa różne adresy · 7,8 kontra 7,7
Tosco Podere l'Aione ma najwyższą ocenę (7,8 wobec 7,7) i na papierze lepszy stosunek jakości do ceny: śniadanie w formie bufetu, basen, parking i Wi-Fi są w cenie 145 € za noc. Il Poderuccio, za 107 €, przyciąga przede wszystkim casale z 1619 roku i 8 idealnych opinii, ale śniadanie (15 €) i zwierzęta (50 €) podbijają rachunek. Wybierz Podere l'Aione, jeśli chcesz winnicę gospodarstwa z pełnym pakietem, a Il Poderuccio, jeśli budżet jest napięty i możesz obejść się bez basenu.
Moja rada: Agriturismos avec animaux acceptés en Maremme
Ranking na czele stawia Bio Agriturismo Corte degli Ulivi w Grosseto (8,0, 129 € za noc, basen i domowe wino), następnie Agriturismo Monte Argentario, najlepszy pod względem kuchni dzięki restauracji maremmańskiej, za 174 €, oraz Agriturismo Podere l'Aione w Scansano, za 145 €, z basenem i winnicami na 30 hektarach. Przy napiętym budżecie casale Il Poderuccio w Castiglione d'Orcia schodzi do 107 €, ale śniadanie (15 €) i zwierzęta (50 € za pobyt) podnoszą rachunek. Jeśli podróżujesz z psem, uwzględnij te dopłaty w budżecie i sprawdź pokoje, które są słabo opisane w prawie wszystkich kartach. Wybierz według priorytetu: Corte degli Ulivi dla najlepszej równowagi, Monte Argentario, jeśli najbardziej liczy się kuchnia.
Tosco przytacza wyłącznie fakty obecne na tej stronie: nazwy, oceny, ceny, wyposażenie. Tekst obliczony raz, sprawdzony przez kod.
Dalej
