Pojedynki · Agriturismi · Agriturismo średniej klasy w Manciano
Top 9: Agriturismos milieu de gamme à Manciano
9 ocenionych miejsc spełnia to kryterium, średnia ocena 7,1. Pierwsze 9 to 6,6–7,8, dla 106 za 188 € / noc. Na czele: Agriturismo Le Cascatelle (7,8), Agriturismo Bio Il Torrione (7,7) et Agriturismomillefiori (7,2). Jedyny adres w rankingu wspomina „spa & Bien-être”: Agriturismo Le Cascatelle.
Ranking
Top 9: Agriturismos milieu de gamme à Manciano
Posortowane według oceny redakcji. Poniższe pojedynki zestawiają najlepsze miejsca.
| # | Adres | Ocena | Autentyczność25 % | Komfort20 % | Stosunek jakości do ceny20 % | Stół15 % | Opinie podróżnych20 % | Podróżnicy | Cena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7,8 | 7,3 | 8,2 | 7,1 | 7,2 | 9,2 | 9,4 · 151 | od 124 € / noc | |
| 2 | 7,7 | 8,4 | 7,2 | 6,7 | 6,6 | 9,3 | 9,3 · 797 | od 181 € / noc | |
| 3 | 7,2 | 6,6 | 6,7 | 6,8 | 6,2 | 9,4 | 9,5 · 441 | od 184 € / noc | |
| 4 | 7,1 | 7,2 | 7,3 | 7,1 | 7,2 | 6,8 | 9,4 · 14 | od 125 € / noc | |
| 5 | 7,1 | 7,4 | 6,6 | 6,4 | 6,1 | 8,6 | 9,1 · 288 | od 150 € / noc | |
| 6 | 7,0 | 7,2 | 6,2 | 6,3 | 6,1 | 8,9 | 9,2 · 463 | od 188 € / noc | |
| 7 | 7,0 | 7,3 | 7,6 | 7,2 | 7,1 | 5,9 | 8,4 · 15 | od 106 € / noc | |
| 8 | 6,7 | 7,2 | 6,1 | 6,2 | 6,3 | 7,4 | 9,2 · 39 | od 160 € / noc | |
| 9 | 6,6 | 7,2 | 5,8 | 5,7 | 5,7 | 8,0 | 9,2 · 64 | od 186 € / noc |
Ukryta notka toskańska · miejsce w rodzinie „Agriturismi” · nasza metoda · Wszystkie agriturismi w hubie →
Pojedynki do przeczytania
Porównania, które się liczą: Agriturismos milieu de gamme à Manciano
Pary wybrane przez kod spośród najlepiej ocenianych; werdykt Tosco jest obliczany raz, na podstawie tych samych faktów.
vs
Agriturismo Le Cascatelle lub Agriturismo Bio Il Torrione?
Dwa pierwsze w rankingu: średnia klasa · Manciano · 7,8 kontra 7,7
Tosco Za 124 € ze spa, restauracją i bezpłatnym parkingiem Agriturismo Le Cascatelle sprawdzi się u tych, którzy chcą komfortu bez rujnowania budżetu, mimo ograniczonego Wi-Fi i śniadania za 10 € dodatkowo. Agriturismo Bio Il Torrione, za 181 €, przyciąga autentycznością ekologiczną (wina, miody, makarony) i basenem z przelewem, ale oferta posiłków ogranicza się do śniadania, a pokoje pozostają niejasne. Jeśli cenisz usługi i kontrolowany budżet, wybierz Le Cascatelle; jeśli zależy ci na certyfikowanym gospodarstwie rolnym i widoku na winnice, Il Torrione, z 797 bardzo solidnymi opiniami, jest najlepszym wyborem.
vs
Ekologiczne Agriturismo Il Torrione lub Agriturismomillefiori?
Nr 2 kontra nr 3 w rankingu: średnia klasa · Manciano · 7,7 kontra 7,2
Tosco Il Torrione wysuwa się na prowadzenie nad Note Toscane Cachée: 7,7 wobec 7,2, z oceną autentyczności i otoczenia 8,4 wobec 6,6, dzięki certyfikowanej gospodarstwie ekologicznym oraz winom, oliwom i miodom produkowanym na miejscu. Nadaje się dla tych, którzy chcą pobytu zakorzenionego w terroir, za 181 € za noc, choć pokoje nie są opisane. Millefiori, za 184 €, zachwyca przede wszystkim basenem z widokiem na Manciano i swoimi 4 pokojami, ale nie podano żadnej produkcji rolnej.
vs
Agriturismo Le Cascatelle lub Agriturismomillefiori?
Nr 1 kontra nr 3 w rankingu: średnia klasa · Manciano · 7,8 kontra 7,2
Tosco Le Cascatelle wyprzedza Note Toscane Cachée, 7,8 do 7,2, dzięki lepiej udokumentowanemu komfortowi (spa, klimatyzacja, bezpłatny parking) oraz restauracji z winem i oliwą z własnej produkcji. Sprawdzi się u tych, którzy chcą kompleksowego pobytu w rozsądnej cenie, 124 € za noc. Millefiori przyciąga przede wszystkim basenem, czterema pokojami i kameralnym klimatem, ale przy 184 € za noc, bez restauracji i bez potwierdzonej produkcji, musi się obronić samym położeniem i wystrojem.
vs
Agriturismo Le Cascatelle lub Agriturismo Norianino?
Nr 1 kontra nr 4 w rankingu: średnia klasa · Manciano · 7,8 kontra 7,1
Tosco Le Cascatelle wyprzedza z oceną 7,8 wobec 7,1 i lepszym komfortem (8,2 wobec 7,3), ze spa, winem i oliwą produkowanymi na miejscu, za 124 € za noc. Wybierz go, jeśli chcesz kompleksowego pobytu, z przestrzenią i prawdziwym życiem gospodarstwa w zasięgu ręki. Norianino, za 125 €, lepiej pasuje do małej grupy szukającej bardziej kameralnego kamiennego domu, ze śniadaniem bufetowym i bezpłatnym Wi-Fi w pokoju, ale ma mało opinii (14), niższą ocenę gości i nie podaje żadnej własnej produkcji.
vs
Agriturismo Le Cascatelle lub Il Melograno Country House?
Nr 1 kontra nr 5 w rankingu: średnia klasa · Manciano · 7,8 kontra 7,1
vs
Ekologiczne Agriturismo Il Torrione lub Il Melograno Country House?
Nr 2 kontra nr 5 w rankingu: średnia klasa · Manciano · 7,7 kontra 7,1
Moja rada: Agriturismos milieu de gamme à Manciano
Le Cascatelle obejmuje prowadzenie z Note Toscane Cachée wynoszącą 7,8, dzięki swojemu komfortowi (wysokiej jakości materace, spa, bezpłatny parking) oraz winu i oliwie produkowanym na miejscu, za 124 € za noc. Tuż za nim Il Torrione (7,7, ekologiczny, 181 €) zachwyca autentycznością, ale jego oferta posiłków ogranicza się do śniadania, a Millefiori (7,2, 184 €) oferuje niewiele więcej niż basen i śniadanie. Uważaj na śniadanie w Le Cascatelle, płatne dodatkowo 10 €, oraz na wi-fi, które obejmuje tylko części wspólne. Jeśli szukasz najlepszego stosunku między otoczeniem, kuchnią a budżetem, Le Cascatelle pozostaje najpewniejszym wyborem, a Norianino (7,1, 125 €) jest dobrą okazją, jeśli szukasz restauracji na wieczór.
Tosco przytacza wyłącznie fakty obecne na tej stronie: nazwy, oceny, ceny, wyposażenie. Tekst obliczony raz, sprawdzony przez kod.
Dalej
