Pojedynki · Agriturismi · Agroturystyki z widokiem na wzgórza w Manciano
Top 10: Agriturismos avec vue sur les collines à Manciano
23 ocenionych miejsc spełnia to kryterium, średnia ocena 7,0. Pierwsze 10 to 7,0–7,7, dla 150 za 275 € / noc. Na czele: Agriturismo Bio Il Torrione (7,7), Agriturismo Bio Le Macchie Alte (7,6) et Agriturismo Maremma Amara (7,4). Jedyny adres w rankingu wspomina „table d'hôte”: Farmhouse 'Acqua - Agriturismo La Svolta' with Shared Garden, Wi-Fi and Air Conditioning.
Ranking
Top 10: Agriturismos avec vue sur les collines à Manciano
Posortowane według oceny redakcji. Poniższe pojedynki zestawiają najlepsze miejsca.
| # | Adres | Ocena | Autentyczność25 % | Komfort20 % | Stosunek jakości do ceny20 % | Stół15 % | Opinie podróżnych20 % | Podróżnicy | Cena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7,7 | 8,4 | 7,2 | 6,7 | 6,6 | 9,3 | 9,3 · 797 | od 181 € / noc | |
| 2 | 7,6 | 8,8 | 7,1 | 6,1 | 8,3 | 7,4 | 8,9 · 81 | — | |
| 3 | 7,4 | 7,3 | 6,6 | 6,7 | 6,8 | 9,4 | 9,5 · 271 | od 200 € / noc | |
| 4 | 7,3 | 7,4 | 7,2 | 7,1 | 7,6 | — | — | od 262 € / noc | |
| 5 | 7,2 | 6,6 | 6,7 | 6,8 | 6,2 | 9,4 | 9,5 · 441 | od 184 € / noc | |
| 6 | 7,2 | 7,2 | 6,9 | 6,6 | 6,1 | 8,9 | 9,4 · 115 | od 275 € / noc | |
| 7 | 7,1 | 7,1 | 7,2 | 5,9 | 6,1 | 8,9 | 9,2 · 486 | od 270 € / noc | |
| 8 | 7,1 | 7,1 | 6,9 | 6,2 | 5,9 | 9,2 | 9,3 · 242 | od 213 € / noc | |
| 9 | 7,1 | 7,4 | 6,6 | 6,4 | 6,1 | 8,6 | 9,1 · 288 | od 150 € / noc | |
| 10 | 7,0 | 8,1 | 6,4 | 7,6 | 7,0 | 5,4 | 9,6 · 1 | — |
Ukryta notka toskańska · miejsce w rodzinie „Agriturismi” · nasza metoda · Wszystkie agriturismi w hubie →
Pojedynki do przeczytania
Porównania, które się liczą: Agriturismos avec vue sur les collines à Manciano
Pary wybrane przez kod spośród najlepiej ocenianych; werdykt Tosco jest obliczany raz, na podstawie tych samych faktów.
vs
Ekologiczne Agriturismo Il Torrione lub Agriturismo Bio Le Macchie Alte?
Dwa najwyżej sklasyfikowane: z widokiem na wzgórza · Manciano · 7,7 kontra 7,6
Tosco Il Torrione kosztuje 181 euro za noc, jasna cena obejmująca basen i śniadanie, ale jego ocena 7,7 i oferta ograniczona do poranka kierują go do tych, którzy chcą stałej ceny i autentycznego ekologicznego otoczenia, nie wymagając kolacji. Le Macchie Alte z oceną 7,6 przyciągnie cię, jeśli cenisz kolację na miejscu i żywą farmę o powierzchni 420 hektarów, ale jego cena pozostaje tajemnicą, co komplikuje budżet. Jeśli różnice są niewielkie, wybieram Torrione, gdy masz precyzyjny budżet, a Macchie Alte, jeśli restauracja i zanurzenie w życiu rolniczym są dla ciebie ważniejsze niż przejrzystość kosztów.
vs
Agriturismo Bio Le Macchie Alte lub Agriturismo Maremma Amara?
N°2 kontra N°3 w rankingu: z widokiem na wzgórza · Manciano · 7,6 kontra 7,4
Tosco Le Macchie Alte bierze prowadzenie w Ocenie Toskania Ukryta: 7,6 wobec 7,4, z wyraźnie mocniejszą autentycznością (8,8 wobec 7,3) dzięki jego ekologicznej posiadłości o powierzchni 420 ha i stołowi, którego produkty pochodzą z gospodarstwa. Jeśli szukasz prawdziwego życia rolniczego, z basenem i śniadaniem, to właśnie tutaj. Maremma Amara przyciąga przede wszystkim swoimi opiniami (9,5/10 na podstawie 271) oraz apartamentami o powierzchni 40 m² w cenie 200 € za noc, idealnymi dla pary szukającej spokoju.
vs
Ekologiczne Agriturismo Il Torrione lub Agriturismo Maremma Amara?
N°1 kontra N°3 w rankingu: z widokiem na wzgórza · Manciano · 7,7 kontra 7,4
Tosco Il Torrione dobrze wypada dzięki ocenie 7,7 wobec 7,4 dla Maremma Amara, ekologicznemu otoczeniu i produkcji własnej, a do tego basen i śniadanie za 181 € za noc. Maremma Amara, za 200 €, kosztuje więcej za odnowione apartamenty o powierzchni 40 m² z aneksem kuchennym i kolacją na miejscu, bez podania, czy są basen lub śniadanie. Jeśli budżet jest napięty, a zależy ci na autentycznym regionalnym klimacie, wybierz Il Torrione; jeśli zależy ci na jedzeniu na miejscu i niezależnym lokalu, lepiej sprawdzi się Maremma Amara.
vs
Agriturismo Bio Le Macchie Alte lub Farmhouse 'Acqua - Agriturismo La Svolta' z ogrodem wspólnym, Wi-Fi i klimatyzacją?
N°2 kontra N°4 w rankingu: z widokiem na wzgórza · Manciano · 7,6 kontra 7,3
Tosco Po stronie Macchie Alte Ocena Toskańskiej Ukrytej jest wyższa (7,6 wobec 7,3), a o przewadze decyduje autentyczność: ekologiczna tenuta o powierzchni 420 ha, która faktycznie coś produkuje, oraz restauracja związana z gospodarstwem (8,3). W Acqua - Agriturismo La Svolta cena jest znana: 262 € za noc w wyższym standardzie, klimatyzacja i Wi-Fi są zapowiedziane, ale wiarygodność danych pozostaje niska. Jeśli chcesz prawdziwej, czynnej wsi i kuchni z własnego gospodarstwa w przystępnej cenie, wybierz Le Macchie Alte; jeśli masz komfortowy budżet i zależy ci na klimatyzacji, La Svolta może się sprawdzić.
vs
Ekologiczne Agriturismo Il Torrione lub Farmhouse 'Acqua - Agriturismo La Svolta' z ogrodem wspólnym, Wi-Fi i klimatyzacją?
N°1 kontra N°4 w rankingu: z widokiem na wzgórza · Manciano · 7,7 kontra 7,3
vs
Agriturismo Maremma Amara lub Farmhouse 'Acqua - Agriturismo La Svolta' z ogrodem wspólnym, Wi-Fi i klimatyzacją?
Ta sama nota, dwa różne adresy · 7,4 kontra 7,3
Moja rada: Agriturismos avec vue sur les collines à Manciano
Pod względem klimatu i autentyczności Agriturismo Bio Il Torrione wypada najlepiej, z oceną 7,7 i opinią gości 9,3 na 797 recenzji, ale przy cenie 181 € za noc jego szczegółowa oferta jest skromna. Jeśli szukasz domowej kuchni i prawdziwego związku z gospodarstwem, Agriturismo Le Macchie Alte (7,6) stawia na maremmańską restaurację i produkty ekologiczne, z basenem z wodą słoną, ale żadna cena nie jest podana. Przy wyższym budżecie Agriturismomillefiori (7,2, 184 € za noc) rekompensuje basenem i śniadaniem w cenie, bez restauracji, a Agriturismo Maremma Amara (7,4, 200 €) oferuje odnowione apartamenty o powierzchni 40 m² z aneksem kuchennym i kolacją na miejscu. Wybierając, najpierw zwróć uwagę na ocenę Toskańskiej Ukrytej, a potem sprawdź przed rezerwacją, co dokładnie jest wliczone w cenę.
Tosco przytacza wyłącznie fakty obecne na tej stronie: nazwy, oceny, ceny, wyposażenie. Tekst obliczony raz, sprawdzony przez kod.
Dalej
