Pojedynki · Noclegi · Noclegi z widokiem na wzgórza w Massa Marittima
Top 10: Hébergements avec vue sur les collines à Massa Marittima
24 ocenionych miejsc spełnia to kryterium, średnia ocena 7,0. Pierwsze 10 to 7,1–7,8, dla 227 za 533 € / noc. Na czele: Appartamento Cuore di Toscana (7,8), The Beautiful Arch (7,7) et Wine Apartments Le Sedici (7,6). Jedyny adres w rankingu wspomina „vin_propre”: Le Stelle di Elisa - Wine & Truffle Glamping.
Ranking
Top 10: Hébergements avec vue sur les collines à Massa Marittima
Posortowane według oceny redakcji. Poniższe pojedynki zestawiają najlepsze miejsca.
| # | Adres | Ocena | Komfort25 % | Lokalizacja20 % | Stosunek jakości do ceny20 % | Integracja15 % | Opinie podróżnych20 % | Podróżnicy | Cena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7,8 | 7,3 | 8,7 | 6,4 | 8,6 | 8,2 | 9,5 · 26 | od 245 € / noc | |
| 2 | 7,7 | 8,2 | 8,6 | 6,1 | 7,6 | — | 10,0 | — | |
| 3 | 7,6 | 8,4 | 7,4 | 6,3 | 6,8 | 8,6 | 9,6 · 32 | — | |
| 4 | 7,5 | 7,4 | 7,3 | 6,6 | 6,9 | 9,0 | 9,4 · 70 | od 227 € / noc | |
| 5 | 7,4 | 7,6 | 8,3 | 6,1 | 7,4 | 7,7 | 9,2 · 20 | — | |
| 6 | 7,3 | 7,2 | 7,4 | 6,6 | 6,2 | 8,6 | 8,9 · 178 | od 239 € / noc | |
| 7 | 7,2 | 7,9 | 7,3 | 6,1 | 6,2 | 7,9 | 9,3 · 26 | od 348 € / noc | |
| 8 | 7,2 | 6,9 | 7,4 | 5,8 | 6,9 | 8,8 | 9,7 · 33 | od 533 € / noc | |
| 9 | 7,1 | 6,7 | 6,6 | 5,6 | 8,1 | 8,6 | 9,4 · 40 | od 246 € / noc | |
| 10 | 7,1 | 7,8 | 7,4 | 6,1 | 6,6 | — | — | od 428 € / noc |
Ukryta notka toskańska · miejsce w rodzinie „Noclegi” · nasza metoda · Wszystkie noclegi w hubie →
Pojedynki do przeczytania
Porównania, które się liczą: Hébergements avec vue sur les collines à Massa Marittima
Pary wybrane przez kod spośród najlepiej ocenianych; werdykt Tosco jest obliczany raz, na podstawie tych samych faktów.
vs
Appartamento Cuore di Toscana lub The Beautiful Arch?
Dwa pierwsze w rankingu: z widokiem na wzgórza · Massa Marittima · 7,8 kontra 7,7
Tosco Cena Appartamento Cuore di Toscana wynosi 245 € za noc za 70 m² dla czterech osób, z parkingiem i WiFi, ale bez podanej klimatyzacji i basenu, a jego ocena wiarygodności opiera się na 26 opiniach. The Beautiful Arch ma idealną ocenę podróżnych, ale bez ani jednej opinii, niską wiarygodność, a jego cena pozostaje nieznana, co uniemożliwia ocenę stosunku jakości do ceny. Jeśli chcesz jasnego budżetu i konkretnych opinii, wybierz pierwszy; jeśli wolisz klimatyzację, dwie łazienki i taras nad starymi drzwiami, spróbuj drugiego, akceptując niepewność co do kosztów.
vs
Appartamento Cuore di Toscana lub Wine Apartments Le Sedici ?
N°1 kontra N°3 w rankingu: z widokiem na wzgórza · Massa Marittima · 7,8 kontra 7,6
Tosco Według Oceny Toskanii Ukrytej, Appartamento Cuore di Toscana wygrywa z wynikiem 7,8 wobec 7,6, dzięki lokalizacji 350 m od katedry i położeniu w historycznym palazzo. Sprawdzi się dla osób, które chcą mieszkać w centrum Massa Marittima i wszędzie chodzić pieszo, z 4 miejscami na 70 m², ale za 245 € za noc bez klimatyzacji i basenu to drogo. Wine Apartments Le Sedici z kolei przyciągnie tych, którzy chcą basen, klimatyzację i taras wśród winnic, bo oferuje 80 m² i dwie sypialnie, a cenę trudno ocenić, bo nie jest podana.
vs
Piękny Łuk lub Wine Apartments Le Sedici ?
Ta sama ocena, dwa różne adresy · 7,7 kontra 7,6
Tosco The Beautiful Arch wygrywa dla osób, które chcą nocować w sercu wioski, minutę od katedry, z dwiema łazienkami i prawdziwą kuchnią, ale jego ocena 7,7 opiera się na niskiej wiarygodności i braku opinii. Wine Apartments Le Sedici, oceniony na 7,6 na podstawie 32 opinii na 9,6/10, kierowany jest raczej do osób marzących o basenie z przelewem, prywatnym tarasie i winnicach, z 80 m² i bezpłatnym parkingiem, bez śniadania. Ponieważ cena nie jest podana w żadnym z przypadków, to ty musisz zdecydować między historycznym centrum a winiarską wsią.
vs
Piękny Łuk lub Panorama-Ferien-Toscana ?
N°2 kontra N°4 w rankingu: z widokiem na wzgórza · Massa Marittima · 7,7 kontra 7,5
Tosco Według Oceny Toskanii Ukrytej, The Beautiful Arch zdobywa 7,7 wobec 7,5 dla Panorama-Ferien-Toscana, ale jego wiarygodność jest niska, a cena nie jest podana, więc nie da się ocenić stosunku jakości do ceny (6,1 wobec 6,6). Jeśli chcesz historyczne centrum z dojściem pieszo do katedry i freski, z dwiema sypialniami i dwiema łazienkami, The Beautiful Arch się sprawdzi. Na pobyt samochodem za 227 € za noc, z prywatnym tarasem, klimatyzacją, Wi-Fi, parkingiem i solidnymi opiniami (9,4/10 z 70), Panorama-Ferien-Toscana jest najpewniejszym wyborem.
vs
Appartamento Cuore di Toscana lub Panorama-Ferien-Toscana ?
N°1 kontra N°4 w rankingu: z widokiem na wzgórza · Massa Marittima · 7,8 kontra 7,5
Tosco Pod względem ceny Panorama-Ferien-Toscana wygrywa, 227 € za noc wobec 245 € za Appartamento Cuore di Toscana, a do tego oferuje klimatyzację, której drugi obiekt nie ma. Jeśli chcesz nocować w historycznym centrum, dwa kroki od katedry, w starym palazzo i na 70 m² dla czterech osób, Appartamento Cuore di Toscana ma lepszą ocenę (7,8 wobec 7,5). Jeśli klimatyzacja i widok na dolinę liczą się bardziej niż bliskość centrum, Panorama-Ferien-Toscana będzie najmądrzejszym wyborem.
vs
Wine Apartments Le Sedici lub Panorama-Ferien-Toscana ?
Ta sama ocena, dwa różne adresy · 7,6 kontra 7,5
Moja rada: Hébergements avec vue sur les collines à Massa Marittima
Czołówkę rozstrzyga Ocena Toskanii Ukrytej: Appartamento Cuore di Toscana (7,8) za centrum miasta, w historycznym palazzo 350 m od katedry, z 70 m² dla 4 osób i ceną 245 € za noc; The Beautiful Arch (7,7) za katedrę w 1 min pieszo, ale bez podanej ceny i z niską wiarygodnością; Wine Apartments Le Sedici (7,6) za basen z przelewem i 80 m² w winnicach, bez śniadania i bez podanej ceny. Pułapka do zauważenia: Appartamento Cuore di Toscana nie oferuje klimatyzacji ani basenu za 245 €, a Panorama-Ferien-Toscana (227 €) leży 2,1 km od centrum, więc potrzebujesz samochodu. Na rodzinny pobyt lub samodzielne zwiedzanie wybierz według potrzeb: miasto na piechotę, basen albo budżet.
Tosco przytacza wyłącznie fakty obecne na tej stronie: nazwy, oceny, ceny, wyposażenie. Tekst obliczony raz, sprawdzony przez kod.
Dalej
