Pojedynki · Noclegi · Apartamenty w Massa Marittima
Top 10: Appartements à Massa Marittima
19 ocenionych miejsc spełnia to kryterium, średnia ocena 7,0. Pierwsze 10 to 6,9–7,8, dla 173 za 518 € / noc. Na czele: Appartamento Cuore di Toscana (7,8), Casa Massa (7,6) et Palazzo Malfatti (7,6).
Ranking
Top 10: Appartements à Massa Marittima
Posortowane według oceny redakcji. Poniższe pojedynki zestawiają najlepsze miejsca.
| # | Adres | Ocena | Komfort25 % | Lokalizacja20 % | Stosunek jakości do ceny20 % | Integracja15 % | Opinie podróżnych20 % | Podróżnicy | Cena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7,8 | 7,3 | 8,7 | 6,4 | 8,6 | 8,2 | 9,5 · 26 | od 245 € / noc | |
| 2 | 7,6 | 7,1 | 8,3 | 6,1 | 8,1 | 8,4 | 9,6 · 25 | — | |
| 3 | 7,6 | 7,4 | 7,8 | 6,9 | 8,4 | — | 10,0 | od 386 € / noc | |
| 4 | 7,5 | 7,7 | 7,9 | 6,2 | 8,1 | — | 9,8 | — | |
| 5 | 7,4 | 7,6 | 8,3 | 6,1 | 7,4 | 7,7 | 9,2 · 20 | — | |
| 6 | 7,3 | 6,9 | 8,4 | 6,1 | 8,2 | — | — | — | |
| 7 | 7,3 | 7,3 | 7,8 | 5,9 | 8,6 | — | 9,0 | od 244 € / noc | |
| 8 | 7,2 | 7,1 | 8,3 | 6,1 | 7,4 | — | — | — | |
| 9 | 7,2 | 7,3 | 6,8 | 7,1 | 6,1 | 8,2 | 9,5 · 26 | od 518 € / noc | |
| 10 | 6,9 | 6,9 | 7,3 | 6,1 | 6,2 | 7,9 | 9,2 · 26 | od 173 € / noc |
Ukryta notka toskańska · miejsce w rodzinie „Noclegi” · nasza metoda · Wszystkie noclegi w hubie →
Pojedynki do przeczytania
Porównania, które się liczą: Appartements à Massa Marittima
Pary wybrane przez kod spośród najlepiej ocenianych; werdykt Tosco jest obliczany raz, na podstawie tych samych faktów.
vs
Appartamento Cuore di Toscana lub Casa Massa ?
Dwa pierwsze miejsca rankingu: Apartamenty · Massa Marittima · 7,8 kontra 7,6
Tosco Cena 245 € za noc za Appartamento Cuore di Toscana to realny czynnik rozstrzygający: oferuje 70 m² dla 4 osób z parkingiem i balkonem, ale bez potwierdzonej klimatyzacji i basenu, co uzasadnia ocenę stosunku jakości do ceny 6,4. Casa Massa, mniejszy (55 m²), przyjmuje zwierzęta i ma nieco wyższą ocenę podróżnych (9,6 wobec 9,5), ale jego cena nie jest podana, a parkowanie niepewne. Jeśli chcesz pewności parkingu i miejsca dla czterech, wybierz Cuore di Toscana; jeśli podróżujesz we dwoje ze swoim psem, a cena pozostaje niejasna, Casa Massa będzie lepszy, pod warunkiem sprawdzenia na miejscu możliwości zaparkowania.
vs
Casa Massa lub Palazzo Malfatti ?
Ta sama ocena, dwa różne adresy · 7,6 kontra 7,6
Tosco Casa Massa i Palazzo Malfatti mają ten sam wynik Toskańskiej Ukrytej Perły (7,6), ale ich profile się różnią: Casa Massa kieruje się do osób o małym budżecie, oferując darmowe WiFi, dozwolone zwierzęta i opinie podróżnych na poziomie 9,6/10 z 25 opinii. Palazzo Malfatti, za 386 € za noc, celuje w rodziny lub grupy czteroosobowe, które chcą 110 m², dwie łazienki i odnowiony pałac z XIII wieku na głównym placu, jednak wciąż brakuje potwierdzenia co do klimatyzacji i wifi, a jego ocena podróżnych opiera się na zero opinii.
vs
Appartamento Cuore di Toscana lub Palazzo Malfatti ?
Dwa budżety: 245 € kontra 386 € · 7,8 kontra 7,6
Tosco O wszystkim decyduje komfort: Appartamento Cuore di Toscana uzyskuje 9,5/10 na podstawie 26 opinii i ocenę Toscane Cachée 7,8, wobec 7,6 dla Palazzo Malfatti, którego ocena gości (10,0/10) opiera się na 0 opiniach. Za 245 € za noc Appartamento oferuje 70 m² dla 4 osób z parkingiem, wi-fi i balkonem, podczas gdy Palazzo Malfatti kosztuje 386 € za 110 m², dwie łazienki i kominek. Jeśli Twoja grupa chce wydać mniej i ceni wiarygodność opinii, wybierz Appartamento Cuore di Toscana; jeśli zależy Ci na przestrzeni i odrestaurowanym pałacu na głównym placu, Palazzo Malfatti jest warte swojej ceny.
vs
Appartamento Cuore di Toscana lub Apartament w Massa Marittima?
Nr 1 kontra nr 4 w rankingu: Apartamenty · Massa Marittima · 7,8 kontra 7,5
Tosco Jeśli chodzi o Cuore di Toscana, ocena Toskańskiej Ukrytej Perły wynosi 7,8, a opinie podróżnych wzrastają do 9,5/10 z 26 opinii: prawdziwym atutem jest lokalizacja, z 350 m do katedry, historycznym palazzo i 70 m² dla 4 osób z parkingiem, wifi i balkonem, idealne, jeśli chcesz być w sercu miasta i budżet 245 € za noc ci nie przeszkadza. Apartament w Massa Marittima ma 7,5, ale jego wiarygodność jest niska, a 0 opinii sprawia, że jego ocena podróżnych mówi niewiele; oferuje 90 m², dwie sypialnie i prywatny taras, ale cena nie jest podana. Jeśli chcesz bardziej solidnej karty i rzeczywistego podziału przestrzeni na miejscu, wybierz pierwszy.
vs
Casa Massa lub Apartament w Massa Marittima?
Ta sama ocena, dwa różne adresy · 7,6 kontra 7,5
Tosco Casa Massa uzyskuje najlepszą ocenę podróżnych (9,6/10 z 25 opinii) i lokalizację na poziomie 8,3, idealną, jeśli chcesz wszystko załatwiać pieszo od Duomo, ale jest bardziej ograniczona pod względem komfortu (55 m², 7,1). Apartament w Massa Marittima oferuje natomiast 90 m², dwie sypialnie i prywatny taras z widokiem na morze (7,7 w komforcie), dla rodziny lub grupy, ale ma tylko 0 opinii, więc jego ocena 9,8 na razie nic nie znaczy.
vs
Palazzo Malfatti lub Apartament w Massa Marittima?
Ta sama ocena, dwa różne adresy · 7,6 kontra 7,5
Tosco Pod względem oceny Palazzo Malfatti wyprzedza z wynikiem 7,6 wobec 7,5 i lepiej wypada w integracji (8,4 wobec 8,1) oraz lokalizacji przy głównym placu (7,8 wobec 7,9 dla Apartamentu w Massa Marittima, który pozostaje spokojny na swojej uliczce). Dla grupy czterech osób, która chce 110 m², wyposażoną kuchnię, dwie łazienki i odnowiony pałac, Palazzo Malfatti ma sens, za 386 € za noc, bez potwierdzonego wifi i klimatyzacji. Przy skromniejszym budżecie lub tarasie na dachach Apartament w Massa Marittima może przyciągać, ale jego cena nie jest podana, co uniemożliwia ocenę stosunku jakości do ceny.
Moja rada: Appartements à Massa Marittima
To, co rozstrzyga w tej grupie, to lokalizacja i ocena Toskańskiej Ukrytej Perły: Appartamento Cuore di Toscana (7,8) wyróżnia się 70 m² dla czterech osób, parkingiem i balkonem, 350 m od katedry, ale za 245 € za noc, bez wzmiankowanej klimatyzacji ani basenu. Casa Massa (7,6) przyciąga położeniem w sercu historycznego centrum, kilka kroków od Duomo, z wyposażoną kuchnią i darmowym WiFi, ale nie podano żadnej ceny, a parkowanie wymaga sprawdzenia. Palazzo Malfatti (7,6) oferuje 110 m² w pałacu z XIII wieku na głównym placu, za wysoki budżet 386 € za noc, przy niewielkiej liczbie potwierdzonych udogodnień. Na rodzinny pobyt z samochodem wybierz Appartamento Cuore di Toscana; na spacery pieszo – Casa Massa.
Tosco przytacza wyłącznie fakty obecne na tej stronie: nazwy, oceny, ceny, wyposażenie. Tekst obliczony raz, sprawdzony przez kod.
Dalej
