Pojedynki · Noclegi · Apartamenty w Manciano
Top 10: Appartements à Manciano
10 ocenionych miejsc spełnia to kryterium, średnia ocena 6,6. Pierwsze 10 to 6,0–7,6, dla 154 za 984 € / noc. Na czele: Saturnia Residence (7,6), Appartamento Vacanze a Manciano (7,0) et Appartement à Manciano (6,8). Jedyny adres w rankingu wspomina „piscine”: Appartement à Manciano.
Ranking
Top 10: Appartements à Manciano
Posortowane według oceny redakcji. Poniższe pojedynki zestawiają najlepsze miejsca.
| # | Adres | Ocena | Komfort25 % | Lokalizacja20 % | Stosunek jakości do ceny20 % | Integracja15 % | Opinie podróżnych20 % | Podróżnicy | Cena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7,6 | 7,4 | 7,3 | 7,1 | 7,6 | 8,8 | 9,1 · 176 | od 179 € / noc | |
| 2 | 7,0 | 7,2 | 7,3 | 6,1 | 6,3 | 7,7 | 9,1 · 29 | — | |
| 3 | 6,8 | 7,4 | 7,2 | 6,1 | 6,2 | — | — | — | |
| 4 | 6,5 | 6,9 | 7,4 | 6,6 | 6,0 | 5,6 | 7,6 · 403 | od 154 € / noc | |
| 5 | 6,5 | 6,1 | 7,2 | 6,0 | 6,0 | 7,4 | 8,7 · 44 | od 164 € / noc | |
| 6 | 6,5 | 6,9 | 7,2 | 6,0 | 5,9 | 6,4 | 8,6 · 11 | — | |
| 7 | 6,5 | 7,4 | 6,1 | 6,2 | 5,9 | — | — | — | |
| 8 | 6,4 | 6,9 | 7,4 | 5,1 | 5,8 | — | — | od 984 € / noc | |
| 9 | 6,2 | 5,8 | 7,2 | 5,4 | 6,1 | 6,8 | 8,3 · 81 | od 182 € / noc | |
| 10 | 6,0 | 6,1 | 7,2 | 4,4 | 6,2 | — | — | od 293 € / noc |
Ukryta notka toskańska · miejsce w rodzinie „Noclegi” · nasza metoda · Wszystkie noclegi w hubie →
Pojedynki do przeczytania
Porównania, które się liczą: Appartements à Manciano
Pary wybrane przez kod spośród najlepiej ocenianych; werdykt Tosco jest obliczany raz, na podstawie tych samych faktów.
vs
Saturnia Residence lub Apartamento Vacanze a Manciano ?
Dwa pierwsze w rankingu: Apartamenty · Manciano · 7,6 kontra 7,0
Tosco Saturnia Residence zdecydowanie wygrywa z Note Toscane Cachée: 7,6 wobec 7,0, z wyraźnie lepszym wkomponowaniem w toskański krajobraz (7,6 wobec 6,3) i konkretną ceną 179 € za noc, ze śniadaniem i parkingiem. Sprawdzi się u par lub małych grup, które chcą odnowionego apartamentu, prywatnego tarasu i term Saturnia oddalonych o 10 min samochodem. Apartamento Vacanze a Manciano przyciąga przede wszystkim czteroosobowe rodziny z elastycznym budżetem, dzięki 100 m², kortowi tenisowemu i bezpłatnemu parkingowi, ale cena i stan budynku pozostają nieznane.
vs
Saturnia Residence lub Apartament w Manciano ?
N°1 kontra N°3 w rankingu: Apartamenty · Manciano · 7,6 kontra 6,8
Tosco Saturnia Residence zdecydowanie wygrywa z Note Toscane Cachée (7,6 wobec 6,8), dzięki odnowionemu budynkowi, dobremu wkomponowaniu w krajobraz, śniadaniu w cenie i znanej cenie 179 € za noc. Apartament w Manciano kusi prywatnym basenem i jacuzzi, ale jego cena nie jest podana, a charakter budynku pozostaje niejasny. Jeśli zależy ci na przejrzystych cenach i starannym wkomponowaniu, wybierz rezydencję Poggio Murella; jeśli najważniejszy jest basen i akceptujesz poznanie ceny dopiero później, warto przyjrzeć się apartamentowi z bliska.
vs
Apartament wakacyjny w Manciano lub Apartament w Manciano ?
N°2 kontra N°3 w rankingu: Apartamenty · Manciano · 7,0 kontra 6,8
Tosco Pod względem komfortu Apartament w Manciano wychodzi na prowadzenie dzięki prywatnemu basenowi, jacuzzi i dostępowi do Wi-Fi, podczas gdy pierwszy obiekt nie podaje ani klimatyzacji, ani Wi-Fi. Ale Apartamento Vacanze a Manciano ma najlepszą ocenę ogólną (7,0 wobec 6,8), opinie gości 9,1/10 na podstawie 29 recenzji oraz 100 m² dla 4 osób z kortem tenisowym i bezpłatnym parkingiem. Jeśli podróżujesz w czwórkę i chcesz przestrzeni, to on; jeśli szukasz basenu i spokoju wiejskiej okolicy, to drugi.
vs
Saturnia Residence lub La Residenza di Campagna ?
N°1 kontra N°5 w rankingu: Apartamenty · Manciano · 7,6 kontra 6,5
Tosco Saturnia Residence zdecydowanie wygrywa: 7,6 wobec 6,5, przy średniej wiarygodności przeciw niskiej dla La Residenza di Campagna, oraz wyraźnie lepiej opisanym komfortem (prywatny taras, parking, śniadanie, zwierzęta akceptowane) za 179 € za noc. Wybierz ją, jeśli chcesz odnowioną bazę w pobliżu term Saturnia, oddalonych o dziesięć minut samochodem. La Residenza di Campagna, za 164 €, sprawdzi się tylko dla tych, którzy chcą spokoju na wzgórzu i nie przejmują się wyposażeniem.
vs
Saturnia Residence lub Case Ballerini ?
N°1 kontra N°4 w rankingu: Apartamenty · Manciano · 7,6 kontra 6,5
Tosco Saturnia Residence zdecydowanie wygrywa: ocena Toscane Cachée 7,6 wobec 6,5, lepszy komfort (prywatny taras, śniadanie i parking w cenie) oraz znacznie staranniejsze wkomponowanie w toskańską wieś. Jeśli podróżujesz we dwoje i chcesz być dziesięć minut od term Saturnia, właśnie ona jest dla ciebie, mimo ceny 179 € za noc. Case Ballerini, za 154 €, ma sens tylko wtedy, gdy szukasz prostego noclegu w centrum Manciano, dostępnego pieszo, i nie potrzebujesz zbyt wiele w środku.
vs
Apartament wakacyjny w Manciano lub Case Ballerini ?
N°2 kontra N°4 w rankingu: Apartamenty · Manciano · 7,0 kontra 6,5
Tosco Pod względem Note Toscane Cachée Apartamento Vacanze a Manciano wyprzedza Case Ballerini (7,0 wobec 6,5), a różnica wynika przede wszystkim z Komfort & wyposażenie (7,2 wobec 6,9): 100 m², 2 sypialnie, wyposażona kuchnia, kort tenisowy i bezpłatny parking dla 4 osób. Case Ballerini, za 154 € za noc, ma przewagę w postaci centrum Manciano w 10 minut pieszo i oceny gości (7,6 na podstawie 403 opinii), ale jego oferta pozostaje prosta. Jeśli podróżujesz w czwórkę, lepszy jest Apartamento Vacanze a Manciano, chyba że cena pozostaje dla ciebie zagadką.
Moja rada: Appartements à Manciano
Ranking rozstrzyga się przede wszystkim na podstawie Note Toscane Cachée: Saturnia Residence zajmuje pierwsze miejsce z wynikiem 7,6, przed Apartamento Vacanze a Manciano (7,0) i Apartament w Manciano (6,8). Saturnia Residence pozostaje najlepszym wyborem dla osób szukających odnowionego apartamentu z prywatnym tarasem, śniadaniem i parkingiem w cenie, za 179 € za noc, 10 min samochodem od term Saturnia, ale trzeba będzie jechać samochodem, a klimatyzacja nie jest podana. Pułapką jest Apartament w Manciano: prywatny basen i jacuzzi działają kusząco, ale nie podano żadnej ceny, a jego ocena wiarygodności jest niska, więc przed rezerwacją sprawdź wszystko. Na mały budżet Case Ballerini (154 €) znajduje się 10 min pieszo od centrum, ale jego wyposażenie wnętrz nie jest opisane.
Tosco przytacza wyłącznie fakty obecne na tej stronie: nazwy, oceny, ceny, wyposażenie. Tekst obliczony raz, sprawdzony przez kod.
Dalej
