Duels · Agriturismo's · Agriturismo's met uitzicht op de heuvels in Maremma
Top 30: Agriturismos avec vue sur les collines en Maremme
254 beoordeelde adressen voldoen aan dit criterium, gemiddelde score 6,9. De eerste 30 lopen van 7,4 tot 8,1, voor 95 aan 487 € / nacht. Op kop: Cerchio Verde (8,1), Agriturismo La Dependance (8,0) et Il Felciaione (7,9). Slechts één accommodatie in de ranglijst vermeldt „vue mer”: Agriturismo Casa Ricci.
De ranglijst
Top 30: Agriturismos avec vue sur les collines en Maremme
Gerangschikt op de beoordeling van de redactie. De duels hieronder zetten de koplopers tegen elkaar.
| # | Adres | Beoordeling | Authenticiteit25 % | Comfort20 % | Prijs-kwaliteit20 % | Tafel15 % | Beoordelingen reizigers20 % | Reizigers | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8,1 | 8,6 | 7,1 | 7,2 | 8,1 | 9,3 | 9,4 · 297 | vanaf 244 € / nacht | |
| 2 | 8,0 | 8,2 | 6,8 | 7,8 | 8,4 | 8,9 | 9,6 · 68 | vanaf 95 € / nacht | |
| 3 | 7,9 | 7,9 | 7,4 | 7,1 | 7,8 | 9,5 | 9,8 · 126 | vanaf 255 € / nacht | |
| 4 | 7,8 | 8,3 | 6,6 | 7,1 | 7,8 | 8,9 | 9,2 · 428 | vanaf 384 € / nacht | |
| 5 | 7,7 | 8,3 | 7,4 | 6,8 | 7,6 | 8,0 | 9,5 · 35 | vanaf 438 € / nacht | |
| 6 | 7,7 | 8,4 | 7,2 | 6,7 | 6,6 | 9,3 | 9,3 · 797 | vanaf 181 € / nacht | |
| 7 | 7,7 | 8,3 | 7,2 | 7,2 | 7,8 | 8,0 | 9,2 · 60 | vanaf 216 € / nacht | |
| 8 | 7,7 | 8,1 | 6,8 | 7,1 | 7,7 | 8,6 | 9,2 · 176 | vanaf 234 € / nacht | |
| 9 | 7,7 | 7,9 | 7,2 | 7,1 | 6,4 | 9,3 | 9,5 · 223 | vanaf 228 € / nacht | |
| 10 | 7,7 | 8,1 | 7,2 | 7,1 | 6,2 | 9,2 | 9,3 · 575 | vanaf 222 € / nacht | |
| 11 | 7,7 | 8,4 | 7,6 | 6,2 | 8,3 | 8,0 | 9,1 · 79 | — | |
| 12 | 7,7 | 8,3 | 7,4 | 7,1 | 7,8 | — | 9,4 | vanaf 386 € / nacht | |
| 13 | 7,6 | 8,8 | 7,1 | 6,1 | 8,3 | 7,4 | 8,9 · 81 | — | |
| 14 | 7,6 | 8,1 | 7,2 | 7,1 | 8,2 | 7,4 | 9,5 · 23 | vanaf 225 € / nacht | |
| 15 | 7,6 | 8,7 | 7,4 | 7,2 | 8,3 | 6,1 | 8,7 · 16 | — | |
| 16 | 7,5 | 8,1 | 5,9 | 5,8 | 8,2 | 9,5 | 9,9 · 151 | — | |
| 17 | 7,5 | 8,4 | 6,1 | 6,2 | 8,2 | 8,6 | 9,3 · 111 | — | |
| 18 | 7,5 | 7,4 | 7,2 | 7,7 | 7,6 | — | 9,6 | vanaf 96 € / nacht | |
| 19 | 7,5 | 8,7 | 6,9 | 6,1 | 6,4 | 8,9 | 9,3 · 162 | vanaf 234 € / nacht | |
| 20 | 7,5 | 7,3 | 7,2 | 6,6 | 7,3 | 9,3 | 9,7 · 87 | vanaf 370 € / nacht | |
| 21 | 7,5 | 7,3 | 7,2 | 7,1 | 7,4 | 8,4 | 9,4 · 58 | vanaf 190 € / nacht | |
| 22 | 7,5 | 8,2 | 6,6 | 6,8 | 6,1 | 9,3 | 9,7 · 92 | vanaf 286 € / nacht | |
| 23 | 7,5 | 7,2 | 6,9 | 7,1 | 7,3 | 8,9 | 9,2 · 246 | vanaf 158 € / nacht | |
| 24 | 7,5 | 8,2 | 7,3 | 7,2 | 7,1 | — | 8,6 | vanaf 359 € / nacht | |
| 25 | 7,5 | 7,2 | 7,4 | 7,3 | 6,7 | 8,6 | 9,2 · 163 | vanaf 309 € / nacht | |
| 26 | 7,5 | 7,8 | 7,2 | 6,2 | 7,1 | 8,9 | 9,5 · 80 | vanaf 487 € / nacht | |
| 27 | 7,4 | 8,4 | 6,2 | 5,9 | 8,3 | 8,4 | 9,6 · 43 | — | |
| 28 | 7,4 | 7,8 | 7,3 | 7,2 | 6,2 | 8,0 | 8,9 · 190 | vanaf 155 € / nacht | |
| 29 | 7,4 | 7,3 | 6,6 | 6,7 | 6,8 | 9,4 | 9,5 · 271 | vanaf 200 € / nacht | |
| 30 | 7,4 | 8,3 | 7,2 | 7,6 | 8,2 | 5,7 | 9,2 · 5 | — |
Beoordeling Toscane Cachée · rang binnen de familie „Agriturismo's” · onze methode · Alle agriturismo's in de hub →
Duels om te lezen
De vergelijkingen die ertoe doen: Agriturismos avec vue sur les collines en Maremme
Paren die door de code zijn gekozen uit de best beoordeelde; het oordeel van Tosco wordt één keer berekend, op basis van dezelfde feiten.
vs
Groene Cirkel of Il Felciaione?
Nr. 1 tegen nr. 3 van de ranglijst: met uitzicht op de heuvels · 8,1 tegen 7,9
Toscaans Cerchio Verde neemt de voorsprong met een score van 8,1 tegen 7,9, en vooral een duidelijker authenticiteit: een actieve boerderij met olijfgaard en druiven voor de DOC-wijnen, voor €244 per nacht tegen €255 voor Il Felciaione. Als je het echte landbouwkarakter zoekt en je niets aantrekt van de spa, dan is zij het; wil je zwembad en spa met de beste gastenbeoordeling (9,8 tegen 9,4), dan is het Il Felciaione, in Massa Marittima en niet in Pitigliano.
vs
Groene Cirkel of Agriturismo La Dependance?
De twee eerste van de ranglijst: met uitzicht op de heuvels · 8,1 tegen 8,0
Toscaans Cerchio Verde onderscheidt zich door haar authenticiteit (8,6) en beoordelingen van 9,4/10, maar met €244 per nacht richt zij zich op wie een gerestaureerde boerderij in het hogere segment wil, met zwembad en restaurant ter plaatse. Agriturismo La Dependance, voor €95, biedt een rijker menu (8,4) en beoordelingen van 9,6/10 voor een krap budget, in een zelfstandig familiehuis, mits je de kamers controleert voordat je boekt.
vs
Groene Cirkel of Fattoria Di Magliano Winery?
Twee budgetten: €244 tegen €384 · 8,1 tegen 7,8
Toscaans Cerchio Verde steekt duidelijk boven uit op de Verborgen Toscane-score (8,1 tegen 7,8) en de authenticiteit, met een echte actieve boerderij, een olijfgaard en slechts 4 kamers, voor €244 per nacht tegen €384 bij de Fattoria Di Magliano Winery. Kies haar als je rustig landelijk verblijf en een redelijker budget wilt. De Fattoria Di Magliano Winery is daarentegen geschikt voor wie een luxe wijndomein zoekt met proeverijen en sportactiviteiten, mits je een hoge prijs accepteert en de comfortinformatie nog vaag is.
vs
Il Felciaione of Fattoria Di Magliano Winery?
Twee budgetten: €255 tegen €384 · 7,9 tegen 7,8
Toscaans Il Felciaione wint van de Verborgen Toscane-score (7,9 tegen 7,8) en van de authenticiteit van de omgeving, met een echt landbouwdomein en een wijn die ter plaatse wordt geproduceerd, voor €255 per nacht tegen €384 bij de Fattoria Di Magliano Winery. Kies het als je zwembad, spa en restaurant wilt zonder het luxetarief te betalen, of als de landelijke sfeer belangrijker is dan prestige. De Fattoria Di Magliano Winery, met haar hogere gastenbeoordeling (9,2/10 op 428 beoordelingen, tegen 9,8/10 op 126 voor Il Felciaione), richt zich eerder op wie een actief wijndomein zoekt en een uitgesproken luxebudget heeft.
vs
Fattoria Di Magliano Wijnhuis of Agriresort La Colombaia?
Zelfde score, twee verschillende adressen · 7,8 tegen 7,7
Toscaans De beslissing valt op de Verborgen Toscane-score: 7,8 voor de Fattoria Di Magliano Winery tegen 7,7 voor de Agriresort La Colombaia, een minimaal verschil. De Fattoria, voor €384, is geschikt als je een actief wijndomein wilt, met wijnkelder, proeverijen en een authentieke omgeving (8,3). La Colombaia, voor €438 en met 9,5/10 op 35 beoordelingen, spreekt meer aan als je het ontbijt inbegrepen en een 17e-eeuws gebouw dat in 2020 is gerenoveerd, met zijn olijfgaarden, belangrijk vindt.
vs
Agriturismo La Dependance of Il Felciaione?
Twee budgetten: €95 tegen €255 · 8,0 tegen 7,9
Toscaans De prijs geeft de doorslag: La Dependance kost €95 per nacht tegen €255 voor Il Felciaione, en haar Verborgen Toscane-score van 8,0 plaatst haar voor de 7,9 van het domein in Massa Marittima. Als je met twee personen reist met een klein budget en een echte landelijke omgeving wilt, met zwembad, huisgemaakt diner en wijn van het landgoed, dan is zij de keuze. Als je spa, restaurant ter plaatse en een meer verzorgd verblijf zoekt, beantwoordt Il Felciaione die wens beter, ook al is het verschil in score klein.
Mijn advies: Agriturismos avec vue sur les collines en Maremme
De ranglijst draait om de Verborgen Toscane-score: Cerchio Verde (8,1) in Pitigliano, met een echte actieve boerderij en eigen DOC-wijnen, voor €244 per nacht; Agriturismo La Dependance (8,0) in Località Poggio dell'Olivo, een klein familiehuis met het royaalste menu (diner op reservering, huisgemaakt ontbijt) voor slechts €95; en Il Felciaione (7,9) in Massa Marittima, met zwembad, spa en restaurant voor €255. Voor een krap budget is La Dependance de beste verhouding, maar controleer de kamers, die niet worden beschreven. De valkuil om te vermijden: Fattoria Di Magliano Winery, voor €384, heeft de beste gastenbeoordelingen van het luxesegment (9,2 op 428) maar een lagere score voor voorzieningen. Denk bij het kiezen aan je prioriteit: landelijke sfeer en eten, of gedetailleerd comfort.
Tosco noemt alleen feiten die op deze pagina staan: namen, beoordelingen, prijzen, voorzieningen. Tekst eenmalig berekend, gecontroleerd door de code.
Doorgaan
